68. Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Velence, 193-as évek
91

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Velence, 193-as évek

Olaj, vászon, 43 x 53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla (kétszer)
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft