21. aukció
Vén Emil (1902-1984) Velence, 1970
93

Vén Emil (1902-1984)

Velence, 1970

Olaj, farost, 60,5x80 cm
Jelezve balra lent: Vén
Kikiáltási ár: 340 000 Ft