71. Aukció
Bölcskey Ferenc (1897-1976) Velence
17

Bölcskey Ferenc (1897-1976)

Velence

Olaj, vászon, 59,5 x 80 cm
Jelezve balra lent: Bölcskey
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft