34. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velence, Canale Santa Stin, 1891
89

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velence, Canale Santa Stin, 1891

Olaj, vászon, 58,5x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Karl Kaufmann 1891
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft