34. aukció
Vén Emil (1902-1984) Velence éjjel, 1974
119

Vén Emil (1902-1984)

Velence éjjel, 1974

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 480 000 Ft