31. aukció
Vaszary János Velence Olaszország halászhajók
52

Velence. Halászhajók a Riva degli Schiavonin, 1905

Olaj, fa, 20 x 29,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. Venezia.
Jelezve hátoldalon: Venezia. Halászhajó a Riva degli Schiavonin 1905
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

14

Bubifrizura, 1924

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
35

Csónak a parton

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
42

Akt tengerparton

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
50

Ablakban

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
99

Alvó macskák, 1910

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
104

Virágok

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
128

Kék hajó, 1929

Kikiáltási ár: 320 000 Ft