31. aukció
Vaszary János Velence Olaszország halászhajók
52

Velence. Halászhajók a Riva degli Schiavonin, 1905

Olaj, fa, 20 x 29,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. Venezia.
Jelezve hátoldalon: Venezia. Halászhajó a Riva degli Schiavonin 1905
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft