70. Őszi Aukció
Vízkeleti Witman Etelka (1882-1964) Velencei árus
32

Vízkeleti Witman Etelka (1882-1964)

Velencei árus

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: - Vízkeleti W. E. -
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft