11. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Velencei bárkák
12

Nádler Róbert (1858-1938)

Velencei bárkák

Akvarell, papír, 24,5x33 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 150 000 Ft