61. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei csatornarészlet
136

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei csatornarészlet

Olaj, vászon, 24x36 cm
Jelezve jobbra lent: C Herrer
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft