22. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Velencei gondolás
17

Koszkol Jenő (1868-1935)

Velencei gondolás

Akvarell, papír, 49,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 200 000 Ft