12. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Velencei gondolás
21

Tibor Ernő (1885-1945)

Velencei gondolás

Olaj, karton, 74x98 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 360 000 Ft