13. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Velencei gondolások
123

Koszkol Jenő (1868-1935)

Velencei gondolások

Akvarell, papír, kartonon, 68x48,5 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 250 000 Ft