10. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Velencei halászbárkák, 1895
16

Nádler Róbert (1858-1938)

Velencei halászbárkák, 1895

Olaj, fa, 35x52 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert Budapest 1895.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft