9. aukció
Vén Emil (1902-1984) Velencei híd, 1975
98

Vén Emil (1902-1984)

Velencei híd, 1975

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Vén, jelezve hátoldalán: Vén Emil 1975
Kikiáltási ár: 200 000 Ft