16. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei jelenet
128

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei jelenet

Olaj, vászon, 34,5x28 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C. (kétszer egymás alatt)
Kikiáltási ár: 320 000 Ft