43. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Velencei laguna
37

Koszkol Jenő (1868-1935)

Velencei laguna

Akvarell, papír papírlemezen, 48,5x38,5 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 360 000 Ft