12. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei lagúna
53

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei lagúna

Olaj, vászon, 47x34 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft