44. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velencei látkép a Canal Grandén, 1898
11

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velencei látkép a Canal Grandén, 1898

Olaj, vászon, 32,5x47 cm
Jelezve jobbra lent: Karl Kaufmann 1898
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft