30. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velencei részlet, 1891
147

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velencei részlet, 1891

Olaj, fa, 53x41,5
Jelezve jobbra lent: Carl Kaufmann 1891
Kikiáltási ár: 550 000 Ft