15. aukció
Dietrich Adolf (1869-1953) Velencei részlet, 1902
29

Dietrich Adolf (1869-1953)

Velencei részlet, 1902

Olaj, vászon, 70,5x46 cm
Jelezve balra lent: Dietrich 902
Kikiáltási ár: 220 000 Ft