46. aukció
Siegen, August von (1820-1883) Velencei részlet
27

Siegen, August von (1820-1883)

Velencei részlet

Olaj, fa, 15,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Aug. Siegen
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft