49. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velencei részlet a Dózse Palotával
158

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velencei részlet a Dózse Palotával

Olaj, vászon, 18,5x32 cm
Jelezve balra lent: L. Bertini
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft