72. Tavaszi aukció
Csánky Dénes városkép Olaszország Velence
167

Csánky Dénes (1885-1972)

Velencei részlet (Rio S. Barnaba), 1929

Olaj, vászon, 58 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: Csánky, 1929
Hátoldalon: Velencei Biennálé cédula
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– XVII. Esposizione Biennale Internazionale d’Arte Venezia, 1930, 155; 167. o., kat.: 53. (Rio S. Barnaba)
– Csánky Dénes gyűjteményes kiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1934. február, kat.: 9. (S. Barnaba (Venezia))