31. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei részlet
90

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei részlet

Olaj, fa, 22,5x31 cm
Jelezve balra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft