1. Grafikai aukció (2021. április)
Kondor Béla (1931-1972) Velencei slágerfesztivál, 1968
6

Kondor Béla (1931-1972)

Velencei slágerfesztivál, 1968

Rézkarc, papír, 29,5 x 41,5 cm
Jelezve balra lent: Velencei slágerfesztivál 1968 (próba II.), Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft