Velencei tájrészlet, 1900
Olaj, fa, 9,5x15,5 cm
Jelezve jobbra lent: Il Canale della Valle Herrer B Pest 1900
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 180 000 - 300 000 Ft
A kép eladásából származó bevételt a Virág Judit Galéria a Dévény Anna Alapítványnak ajánlja fel.