15. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Velencei tükröződés
67

Ferenczy Valér (1885-1954)

Velencei tükröződés

Akvarell, ceruza, papír, 28x34,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 180 000 Ft