9. aukció
Deim Pál (1932-2016) Véletlen mű, 1973
162

Deim Pál (1932-2016)

Véletlen mű, 1973

Olaj, vászon, faroston, 43x9 cm
Jelezve hátul: Deim Pál 1973
Kikiáltási ár: 600 000 Ft