67. Aukció
Bosznay István (1868-1944) Ventepuszta, 1917
47

Bosznay István (1868-1944)

Ventepuszta, 1917

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Bosznay Jelezve balra lent: Ventepuszta 917
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

¦ Bosznay István, Borszéky Frigyes, Hesshaimer Lajos, Komáromi Kacz Endre,

Komáromi Kacz Endréné, Makoldy József és Vass Elemér gyűjteményéből.

Nemzeti Szalon, Budapest, 1918. október (18. tétel Ventei parkból címmel)