11. aukció
Pekáry István (1905-1981) Ventotene szigete
19

Pekáry István (1905-1981)

Ventotene szigete

Olaj, vászon, 32x110 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry, vakrámán: Pekáry István Ventotene szigete
Kikiáltási ár: 550 000 Ft