Best of Mű-Terem
Lotz Károly (1833-1904) Vénusz, 1900 körül
30

Lotz Károly (1833-1904)

Vénusz, 1900 körül

Olaj, vászon, 50x160 cm
Jelezve jobbra fent: Lotz K.