28. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Vénusz és Ámor, 1833
132

Markó Károly, Id. 1793-1860

Vénusz és Ámor, 1833

Olaj, fa, 24x20 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1833
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Képzőművészeti Akadémia, Bécs, 1835.Schidlhof Aukció, Bécs, 1921. (Repr.: III.)