64. aukció
Pekáry István (1905-1981) Veranazza
107

Pekáry István (1905-1981)

Veranazza

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve balra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft