Best of Mű-Terem
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Veresvíz, háttérben a Keresztheggyel, 128
45

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Veresvíz, háttérben a Keresztheggyel, 128

Olaj, vászon, 73x92 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 928