22. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Veresvíz, háttérben a Keresztheggyel, 1928
31

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Veresvíz, háttérben a Keresztheggyel, 1928

Olaj, vászon, 73x92 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 928
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Proveniencia: egykor Dr. Ciaclan Virgil tulajdona