37. aukció
Egry József (1883-1951) Verőfény, 1912
87

Egry József (1883-1951)

Verőfény, 1912

Olaj, papírlemez, 49x73 cm
Jelezve balra lent: Egry József 1912 Ágya
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft