Exkluzív téli ajánlat
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Verőfényes faluszéle
22

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Verőfényes faluszéle

Olaj, vászon, 59,5 x 65 cm
Jelezve balra lent: Iványi-Grünwald Béla