11. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Verőfényes faluszéle
45

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Verőfényes faluszéle

Olaj, vászon, 59x64 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

78

Tanya

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
140

Teraszon

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
141

Szobabelső

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft