35. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Verőfényes Nagybánya, 1917
103

Kádár Géza (1878-1952)

Verőfényes Nagybánya, 1917

Olaj, vászon, 39x52 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1917
Kikiáltási ár: 650 000 Ft