121 legszebb magyar festmény
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Verőfényes Udvar Nagybányán, 1907 körül
32

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Verőfényes Udvar Nagybányán, 1907 körül

Olaj, vászon, 100x93 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba