5. aukció
Tipary Dezső (1887-1964) Verőfényes vasárnap délelőtt, 1911
99

Tipary Dezső (1887-1964)

Verőfényes vasárnap délelőtt, 1911

Olaj, karton, 43x40 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary 1911
Kikiáltási ár: 260 000 Ft