13. aukció
Vaszary János Versailles Franciaország
68

Versailles-i lépcsők, 1925

Olaj, karton, 35x49,5 cm
Jelezve balra fent: Versailles 1925 Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft