9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Vertikális és átlós, 1964
135

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Vertikális és átlós, 1964

Olaj, viaszpasztell, papír, 45 x 43 cm
Jelezve jobbra lent: GY64
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 64, Vertikális és átlós 64/40
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 64/40