63. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Vertikális fény, 2007
66

Hencze Tamás (1938-2018)

Vertikális fény, 2007

Olaj, vászon, 120x80 cm
Jelezve középen lent: Hencze 007.; Hátoldalon: HT: Vertikális fény (120x80 cm)
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálv a ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Nincs több titok – No more secret! G erő László nemzetközi művészeti gyűjteménye. MűvészetMalom, Szentendre, 2018. április 8. – szeptember 9., 60.