Kortárs aukció
Kepes György (1906-2001) Vesper, 1969
12

Kepes György (1906-2001)

Vesper, 1969

Olaj, homok, vászon, 51x51 cm
Jelezve hátoldalon: Gy Kepes Vesper 1969, Gy Kepes 1969
Kikiáltási ár: 450 000 Ft