4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Soós Nóra (1979-) Veszedelem, 1999
38

Soós Nóra (1979)

Veszedelem, 1999

Olaj, vászon, 40 x 30 cm
Jelezve hátoldalon: Soós Nóra - 1999
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft