23. aukció
Gedő Ilka (1921-1985) Veszelszky Béla portréja
124

Gedő Ilka (1921-1985)

Veszelszky Béla portréja

Olaj, karton, 45,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gedő Ilka
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 15. Hajdu István-Bíró Dávid: Gedő Ilka művészete, Budapest, Gondolat, 2003.

Kiállítva: • Gedő Ilka, Dorottya Galéria, Budapest, 1988. július 22. – augusztus 15. katalógus: szám nélkül • Gedő Ilka (1921-1985) kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1987. április 16. – május 17. katalógus: szám nélkül

Reprodukálva: Gedő Ilka művészete, Szerk.: Pataki Gábor, Budapest, Új Művészet, 1997. 18. kép