19. aukció
Bató József (1888-1966) Veszprémi városrészlet, 1914
93

Bató József (1888-1966)

Veszprémi városrészlet, 1914

Olaj, vászon, 91x71 cm
Jelezve jobbra lent: Bató 1914
Kikiáltási ár: 220 000 Ft