62. aukció
Basch Andor (1885-1944) Viareggiói part, 1923
25

Basch Andor (1885-1944)

Viareggiói part, 1923

Olaj, vászon papírlemezen, 28x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor Viareggio 1923
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ XXVII. Csoportkiállítás. Basch Andor, gróf Batthyány Gyula, Mattyasovszky-Zsolnay László, Pólya Iván, Pólya Tibor és Rudnay Gyula kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1924. február, katalógus: 79.

127

Basch Andor (1885-1944)

Provence-i táj

Kikiáltási ár: 340 000 Ft